Ubytování

Zůstaňte s námi na víkend, týden nebo i déle

Spolu s vínem vám v Pavlově nabízíme i ubytování v našem penzionu, Domě Přátel Pavlova. Nachází se v­ samotném středu obce nad kostelem sv. Barbory. Máme zde pro vás 4 dvoulůžkové a 1 třílůžkový pokoj. Při pobytu můžete využít společnou jídelnu, sklep a naši krásnou zahradu s krytým posezením.

Ceny ubytování

Dvoulůžkový pokoj:
Cena od 2.400 Kč / pokoj / noc dle vybraného termínu.
U některých pokojů je možnost přistýlky za 800 Kč/ noc.

Třílůžkový pokoj:
Cena od 3.600 / pokoj / noc dle vybraného termínu.
Možnost přistýlky za 800 Kč/ noc.

Ceny zahrnují snídani lahev jednoho z našich vín.
Minimální délka pobytu je na 2 noci. Během letních prázdnin (v červenci a srpnu) na 3 a více nocí.

Veškeré podrobnosti ohledně potvrzení či storna rezervací naleznete zde.

Jak to u nás chodí

  • Najdete nás na adrese: Na Návsi 77, Pavlov 69201.
  • Rezervace ubytování probíhá přes náš rezervační systém. Po jejím potvrzení složíte zálohu ve výši 50 % z celkové ceny. Zbývající částku uhradíte při nástupu k pobytu.
  • Příjezdy v čase od 15:00 do 20:00 hod, odjezdy do 10:00 hod.
  • Parkování aut je zajištěno na parkovišti v uzavřeném dvoře penzionu. Na 1 pokoj připadá 1 parkovací místo. Pro vaše jízdní kola je vyhrazen uzamykatelný zahradní domek.
  • Děti jsou vítány! Můžeme vám poskytnout dětskou postýlku včetně lůžkovin za poplatek 150 Kč/ noc. Dále vám můžeme na požádání zdarma zapůjčit dětskou jídelní stoličku, zábranu k posteli, nočník apod. Uvnitř i venku jsme pro děti připravili malý hrací koutek.
  • Vnitřní prostory našeho penzionu jsou nekuřácké.
  • Ubytování pouze bez domácích mazlíčků.
  • Další podrobnosti si můžete přečíst v našem Ubytovacím řádu. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů se na nás obraťte, rádi Vám odpovíme.

Snídaně

Každé ráno od 8:00 do 9:00 hod se můžete těšit na čerstvě připravenou snídani.
Nachystáme vám vždy voňavé pečivo a k němu sýry či uzeniny, jogurt, marmeládu, někdy pro změnu např. míchaná vajíčka nebo upečenou buchtu. K pití nabídneme čaj a překapávanou kávu.

Bude se vám u nás líbit?

Tipy na vyžití

Spousta z vás se do Pavlova vydává za vínem. Pak vás jistě potěší možnost ochutnávky našich vín. Je jenom na vás, jestli se potkáme v našem moderním vinařství, v tradičním prostředí vinného sklepa, ve vinohradu, nebo (pro vaše pohodlí) přímo na penzionu. 

Koho láká turistika a cykloturistika, i ten si na Pálavě přijde na své. V blízkém okolí jsou to Děvičky (Dívčí hrady), Archeopark Pavlov, Novomlýnské nádrže. O něco dál, nejlépe na kole, můžete navštívit Mikulov, Lednicko-valtický areál nebo Aqualand Moravia v Pasohlávkách. A mnoho dalších míst – rádi vám poradíme. Ale věřte, že na to všechno vám jeden pobyt stačit nebude! © 2020 Přátelé Pavlova s.r.o., Slunný vrch 333, Pavlov 692 01, pavel@pritelpavlova.cz, +420 602 500 266
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Formulář odstoupení od smlouvy